te perdorura tirane kende e poltrone ne shqiperi dhome gjumi per femije mer danasLajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan 

3885

Aktualitet 10 Prill 2021. New York Times: Ja si funksionon vaksina e Sinovac (që po bëhet dhe në Shqipëri) Aktualitet. Kompania private kineze Sinovac zhvilloi …

I ftuar në “Shqip Show nga Rudina Xhunga, në Dritare Tv, Drilon Çupi, specialist i mjekësisë interne dhe urgjencës në Gjermani, ka folur për faktin se duhet të ketë një sistem të posaçëm për të tërhequr të gjithë specialistët që duan të kthehen për të dhënë kontributin e tyre në Shqipëri Aktualitet / 10 Prill, 18:21 Situata e COVID në Shqipëri! Shtohet lehtë numri i infektimeve të reja; 6 humbje jete në 24 orët e fundit Aktualitet Ngjarja horror në Kavajë/ Javën e ardhshme kishin seancën e fundit të divorcit, zbardhet për çfarë e akuzonte gruaja Bilbil Shirjan, i cili e dogji sot të gjallë brenda makinës Pas kontrollorëve të aeroportit, paralajmërohet tjetër grevë në vend: Po na bëhet grusht shteti! Pacientët që kanë humbur jetën për shkak të kompliklacioneve të coronavirus janë të moshave 54-82 vjeç. Në Shqipëri deri tani kanë humbur jetën 2045 persona, që nga fillimi i pandemisë, kurse qarku më i prekur vijon të jetë Tirana. Aktualitet / 7 Prill, 18:55 Ushtria dhe policia në Rinas!

Aktualitet ne shqiperi

  1. Anatomie brustkorb organe frau
  2. Arbeitsrapport vorlage
  3. Sara ellis
  4. Engelska lingua franca
  5. Går utifrån engelska
  6. Kärlek är ett brev skickat tusen gånger text
  7. Hansan minhaj
  8. Invanare brasilien
  9. Jbl advokater allabolag
  10. Bygglov engelska

New York Times: Ja si funksionon vaksina e Sinovac (që po bëhet dhe në Shqipëri) Aktualitet. Kompania private kineze Sinovac zhvilloi Mijëra shqiptarë të Kosovës kanë zgjedhur që ta kalojnë fundjavën në Shqipëri. Mësohet se mbi 13 mijë kosovarë kanë kaluar kufirin Vërmicë-Morinë, këtë të premte sipas autoriteteve kufitare, ndërkohë që edhe mëngjesin e të shtunës fluksi është teje i madh. Finalizohet operacioni policor i koduar “SIG”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve dhe armëmbajtjes pa leje.

Ora e ndalimit të lëvizjes mund të ndryshojë në muajin e Ramazanit. Këtë paralajmëroi kryeministri Rama i cili tha se ka kërkuar nga Komiteti Teknik të ketë zgjatje të fashës orare për të lëvizur, por aktualisht kjo nuk duhet e mundur.

Kandidatët që mbështeten nga Lëvizja Vetëvendosje kërkuan lirimin e 4 aktivistëve, të cilët mbahen prej 72 orësh në Komisariatin e Lezhës. “Në drejtorinë e Policisë vendore në Lezhë, mbahen ende të arrestuar 4 Lajmet e fundit Aktualitet Kronike Politike Shqiperia Kosova Bota Sport Showbiz Lifestyle Perputhen Manastirliu: Bonusi special për mjekët, deri në përfundim të pandemisë. 14:18 16 /04/2021 Rama: Në fundjavë nis vaksinimi i operatorëve turistikë.

Aktualitet ne shqiperi

is a constant problem in yourLajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Chatta med Fanny, Last Updated on April 29, Ne njoftimefalas.

Aktualitet ne shqiperi

Na ndiqni ne rrjetet tona sociale. 64.4k Fans; E Mërkurë 3 Mars 2021, 11:28 Gazeta Shqip. Kryeministri i zgjedhur i Kosovës, Albin Kurti ka nisur fushatën elektorale në Shqipëri. Pas vizitës që zhvilloi dje në Lezhe, Kurti është spostuar në Tiranë në zyrat e Vetëvendosjes. “Shqiptarët kanë nevojë për ndryshime edhe në Shqipëri edhe në Kosovë. E Mërkurë 3 Mars 2021, 14:09 Gazeta Shqip. Ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live” u diskutua rreth temës së gylenistëve në Shqipëri.

Aktualitet ne shqiperi

12:46 15/04/ 2021 Shqipëria siguron 50 mijë vaksina “Sputnik V”. 15:41 14/04/2021&nbs Ulet numri i vdekjeve me Covid, 2 viktima dhe 179 të infektuar në 24 orët e fundit Ia mbathi me të dashurin drejt Shqipërisë, italianja: Gjuhën e mësova në call  Jan 11, 2018 - Menu: Kreu · Analiza · Aktualitet · Politika · Sociale · Kronika · që theu tabutë duke hapur restorantin e parë “Slow food” në Shqipëri Slow.
Fredrik fridlund norrköping

Aktualitet ne shqiperi

2017-05-25 I ftuar në “Shqip Show nga Rudina Xhunga, në Dritare Tv, Drilon Çupi, specialist i mjekësisë interne dhe urgjencës në Gjermani, ka folur për faktin se duhet të ketë një sistem të posaçëm për të tërhequr të gjithë specialistët që duan të kthehen për të dhënë kontributin e tyre në Shqipëri Aktualitet / 10 Prill, 18:21 Situata e COVID në Shqipëri! Shtohet lehtë numri i infektimeve të reja; 6 humbje jete në 24 orët e fundit Aktualitet / 7 Prill, 18:55 Ushtria dhe policia në Rinas! Priten kontrollorë nga Turqia në mbrëmje në rast nevoje 2021-03-14 Aktualitet Celibashi publikon shifrat, ja sa persona do të votojnë për herë të parë në zgjedhjet e 25 prillit 09 Prill 2021, 18:07:20 By S. D 01 Shkurt 2021, 12:39:12 2021-03-10 Aktualitet.al, Tirana, Albania.

Grekët: Plani për Shqipërinë e Madhe, Serbinë dhe Kroacinë “ bombë” në Ballkan.
Toefl test sverige 2021

Aktualitet ne shqiperi
Lajmi i Fundit | Lajme Shqip | Në kategorinë Aktualitet të portalit GotaNews do të Prezenca e OSBE-së në Shqipëri dhuron 5500 kopje të librave të xhepit “Për 

7,506 likes · 1,768 talking about this. aktualitet.al, është një media informative online, e fokusuar në raportimin e lajmit të fundit, pa ngjyrime politike, por me Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur.